Nábor rozhodčích

Komise rozhodčích pořádá nábor nových rozhodčích fotbalu licence D a M pro zájemce, kteří se chtějí stát fotbalovými rozhodčími. Fotbalová utkání v rámci Fotbalové asociace ČR můžou řídit pouze rozhodčí, kteří jsou členy FAČR a byla jim udělená licence rozhodčího fotbalu.

Základní licenci je licence D, která opravňuje rozhodčího k řízení všech fotbalových utkání, ke kterým je delegován komisi rozhodčích OFS. Osobám mladším 18 let, po dovršení 15 let věku, se uděluje licence M.

Licenci získají uchazeči po úspěšném absolvování prověrek s teorie a fyzické připravenosti.

Rozhodčími se můžou stát  všichni včetně žen a dívek a jedinou podmínkou je  dosažení věku 15 let a občanská bezúhonnost.  Nabízíme Vám bezplatné odborné zaškolení, kde se Vám budou věnovat bývali a současní rozhodčí a členové komisi rozhodčích.

Všichni mohou po absolvování krátkého základního školení být rozhodčími, získají licenci M, s tím , že po získaní praxe se budou podílet na řízení všech okresních soutěží s možnosti dalšího postupu, a řízení vyšších soutěží.

 

Zájemci můžou získat podrobnější informace a přihlásit se buď na emailu: krofskarvina@seznam.cz nebo na tel.: 733646277Více zde: https://www.krofskarvina.cz/nabor-rozhodcich/

PARTNEŘI:

 
 

 

 
 

www.mujprvnigol.cz/